TASTAJË DHE MIUS PËR LOJRAT OEM të personalizuara

KEYCEO është prodhuesi më i mirë profesional i tastierës dhe mausit për lojëra në Kinë. KEYCEO ofron një maus lojrash të personalizuar dhe shërbim të tastierës së lojës me porosi. Nëse keni nevojë për OEM, ODM ose pajisje periferike të lojës me porosi, KEYCEO do të jetë zgjedhja juaj më e mirë.

 • Maus lojrash me valë KY-M1043R RGB Maus lojrash me valë KY-M1043R RGB
  KY-M1043 2.4G+Modaliteti i dyfishtë me telaMaus lojrash me valëMiu ergonomik i lojëraveMateriale plastike me cilësi të lartëNdriçim i pasmë RGBDeri në 12000 DPIE veçantë për përdorim nga lojtarëtSoftueri i personalizuar në dispozicionMbështet ngjyra të ndryshme
 • Tastierë me dizajn të fshehtë të tastierës me prekje Peapod-24 Tastierë me dizajn të fshehtë të tastierës me prekje Peapod-24
  Mirato strukturën e butonit të këmbës me gërshërë, dizajnin e fshehur të tastierës së prekjes;Është projektuar sipas zakoneve tradicionale të përdorimit të laptopit, i cili është më i lehtë për t'u përdorur;Tastiera është e pajisur me një mbajtëse mbështetëse shumëfunksionale për këllëf, e cila mund të mbrojë në mënyrë efektive tastet e tastierës dhe të veprojë si një mbajtës tabletash;Tastiera miraton zgjidhjen e markës së mirënjohur Bluetooth lidhje pa tel, e qëndrueshme dhe e besueshme;Mbështetje:WinXP,Win7,Win10(PC)/Android 5.0.2 tablet PC/iOS 6.3.2/OS 10.1.
 • KY-M1049 Prodhuesit e mausit për lojëra të nivelit të lartë DIY KY-M1049 Prodhuesit e mausit për lojëra të nivelit të lartë DIY
  Plotësoni të gjitha kërkesat e entuziastëve DIY, kaloni, ngjyra e kasës, forma e kapakut të pasmë mund të jetë DIY;I gjithë trupi i produktit miraton dizajnin e strukturës pa vida, i cili mund të çmontohet pa ndihmën e asnjë mjeti;Shtuar sustën e fuqisë së kthimit të çelësit, forca e shtypjes së pranverës mund të rregullohet sipas zakonit të përdoruesit;Mund të personalizohet sipas nevojave të ngjyrës së butonit të blerësit, modelit të markës së çelësit rezervë dhe nevojave të tjera të personalizuara të marketingut;Përputhshmëria e sistemit nga Windows 90/2000/ME/NT Windows XP Windows VISTA 7/8/10/11 Mac.
 • Dizajn ergonomik i mausit vertikal të dorës së majtë KY-ML620WR Dizajn ergonomik i mausit vertikal të dorës së majtë KY-ML620WR
  Dizajni ergonomik i mausit vertikal të dorës së majtë redukton shumë lodhjen e kyçit të dorës kur përdorni miun për një kohë të gjatë;Rregulloni pozicionin e butonit anësor për të takuar shumicën e njerëzve mëngjarashë;Zgjidhje wireless e ringarkueshme 2.4G+BT me vonesë të ulët, me ndriçim verbues të atmosferës, modë dhe rehati;Sipërfaqja e produktit miraton shkarkimin e makinës së shkëndijave të pasqyrës pa trajtim të lyerjes me llak, duke treguar atmosferën e nivelit të lartë; Përputhshmëria e sistemit nga Windows 90/2000/ME/NT Windows XP Windows VISTA 7/8/10/11 Mac.
22222
SHËRBIMI OEM & ODM

Pse të zgjidhni KEYCEO

KEYCEO vazhdon të ofrojë shërbime të personalizuara profesionale në industrinë e pajisjeve periferike dhe aksesorëve të lojërave kompjuterike, duke përmbushur në mënyrë fleksibël nevojat e ndryshme të klientëve. Mirë se vini të pyesni për detajet e prodhimit të mausit të lojës me porosi dhe tastierës së lojës me porosi.

1. Ne kemi një R të cilësisë së lartë&ekipi D.

2. Ne zbatojmë plotësisht sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO 9001:2000, çdo proces përputhet rreptësisht me sistemin e cilësisë dhe sistemi i avancuar i menaxhimit të zinxhirit të furnizimit kalon në të gjithë procesin.

3. Produktet tona periferike për lojëra kompjuterike me porosi përputhen me kërkesat e CE, ROHS, FCC, PAHS, REACH, e kështu me radhë.

4. Me ndjekjen e inovacionit, të saktë në detaje, duke iu përmbajtur standardit, cilësia e produktit tonë priret drejt përsosmërisë.

LEXO MË SHUMË
LEXO MË SHUMË
Pse të punoni me KEYCEO

Vazhdoni me zhvillimin e kohës, zotëroni tendencat e tregut dhe ofroni klientëve zgjidhje të përsosura përmes inovacionit teknologjik dhe integrimit të burimeve.

 • Koha e shpejtuar në treg
  Inovoni dhe hyni në tregje të reja më mirë, më shpejt dhe më inteligjente për t'u sjellë vlera të diferencuara klientëve tuaj me Flex.
 • Rritja e shtrirjes globale
  Përmirësoni dukshmërinë dhe shpejtësinë për të ndërtuar dhe optimizuar forcën e zinxhirit të furnizimit me Flex.
 • Siguroni përsosmëri në cilësi
  Minimizoni rrezikun dhe përdorni praktika të qëndrueshme biznesi për të mbrojtur imazhin e markës tuaj me Flex.
 • Siguroni përsosmëri në cilësi
  Minimizoni rrezikun dhe përdorni praktika të qëndrueshme biznesi për të mbrojtur imazhin e markës tuaj me Flex.
RRETH KEYCEO

Produktet tona periferike për PC furnizohen në kohën e duhur.

KEYCEO është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë që angazhohet në një tastierë kompjuteri kompjuterik, maus kompjuteri, kufje kompjuteri dhe produkte të tjera periferike të kompjuterit për lojëra ose zyra. Ajo u themelua në vitin 2009, dhe ofron shërbimin e miut dhe tastierës për lojëra me porosi.

Pas vitesh zhvillimi dhe inovacioni teknik, KEYCEO është bërë një prodhues profesionist i tastierës dhe mausit të kompjuterit me teknologji lider në këtë fushë.


Ne zbatojmë plotësisht sistemin e menaxhimit të cilësisë ISO 9001:2000, çdo proces përputhet rreptësisht me sistemin e cilësisë dhe sistemi i avancuar i menaxhimit të zinxhirit të furnizimit kalon në të gjithë procesin.

 • 2009+
  Themelimi i kompanisë
 • 300+
  Personeli i kompanisë
 • 2000+
  Zona e fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
LEXO MË SHUMË
RASTET BASHKËPUNIMI

KEYCEO do të përpiqet me gjithë zemër të bëjë më të mirën.

 • Kinë Miu më i mirë i lojërave me tela KY-M901 prodhuesit KEYCEO
  Përmasat: përafërsisht: 118*64*39 mmNumri i tasteve: 6 butonaGjatësia e kabllit: përafërsisht: 1.50 mRezolucioni: 800-1200-1600-2400-3200-4800 dpiShpejtësia maksimale e kuadrove: 6000 fpsNxitimi maksimal: 15 gShpejtësia maksimale e gjurmimit: 60 ipsShkalla maksimale e votimit: 125-250-500-1000 Hz (500)Konsumi aktual: max.100mAKEYCEO Kinë Kinë Prodhuesit më të mirë të mausit të lojërave me tela KY-M901 - KEYCEO,R&DTeam:  Dizajn me përvojë të kufjeve me dizajn me cilësi të lartë&produkte të kufjeve dhe kabllove audio, koncepte unike të dizajnit dhe stile të ndryshme. Çdo vit, dizajne të reja dhe personalizime të personalizuara janë në dispozicion për të përmbushur nevojat e klientëve.
 • Kombinim i lojës OMG-Wireless RGB 4 në 1
  Kombinimi i lojës 4 në 1Bateri 2000 mAhPorta e karikimit të tipit CFunksioni multimedialparaqitje të ndryshme4 këmbë gomeMausi ka 8 butonaBateri 600 mAhFurnizuesi me shumicë i fabrikës OEM 4 në 1 Tastierë me valë për lojëra multimediale dhe tastierë me kufje tastierë të kombinuar tastierë lojtari
 • Gërshërë tastierë BT me valë KY-X210
  Tastierë me strukturë gërshërëDizajn i thjeshtë dhe tepër i hollëMbështet dritën e prapme LEDMe Strukturën X me jetëgjatësi super të gjatëTë dy versionet me tel, me valë dhe Bluetooth janë të disponueshmeMateriali metalikDizajni dhe Pozicionimi i Zyrës së LartëDizajn purist nga zyra dhe dhoma e ndenjes7 LED me ngjyraVersione të rikarikueshme 2.4G + BT
 • Tastierë me gërshërë metalike të hollë KY-X220 2.4G me valë dhe Bluetooth
  Tastierë me strukturë gërshërëDizajn i thjeshtë dhe tepër i hollëMbështet dritën e prapme LEDMe Strukturën X me jetëgjatësi super të gjatëTë dy versionet me tel, me valë dhe Bluetooth janë të disponueshmeMateriali metalikDizajni dhe Pozicionimi i Zyrës së LartëDizajn purist nga zyra dhe dhoma e ndenjes7 LED me ngjyra
NA KONTAKTONI
Konsultohuni me KEYCEO tani për një zgjidhje të personalizuar falas!

Dërgoni kërkesën tuaj